Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 15
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6889
Legújabb tag: mazsiszku

Látogatók ma: 7975
Online látogató: 15
Látogatók a hónapban: 449545
Összes látogatók: 52474319

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 2 szavazatok)  
Ikon 
Kilari
Fentre Üzenet nyomtatása #61
Postázva 2012. 03. 06 13:49:04
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

Nincs mit. Smile A részek Izzy elfoglaltságain múlik, hogy mikor készül el, a Kilarit nem én csinálom, szval nem rajtam múlik, majd valószínûleg jönni fog a napokban.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #62
Postázva 2012. 03. 06 13:56:39
Avatar



Üzenetek: 28
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 04.10.10
Ennyi napja tagunk: 4952

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

oké köszike szépen az infón

OFF:
de figyi amúgy ha meg van pénz akkor már minden animét vissza tudtok hozni a temetõbõl ha érted a dolgot?

Szerkesztette: Dumet - 2012. 03. 06 17:47:16. Indok: Tessék használni az off gombot!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #63
Postázva 2012. 03. 06 17:46:27
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

OFF:
Spoiler tartalom:

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #64
Postázva 2012. 03. 11 18:17:34
Avatar



Üzenetek: 28
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 04.10.10
Ennyi napja tagunk: 4952

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

sziasztok srácok figyi akkor a a kirali 94 tõl a 97 ig való részek holnap vagy holnapután lesznek fent?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #65
Postázva 2012. 03. 11 18:25:56
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

Amikor Izzy ráér, akkor lesz. Most a szerverrel foglalkozik, közbe próbál élni is az életét. Szóval akkor lesznek fent a részek, amikor fent lesznek. Addig utalj vagy küldjél SMS-t a szeróra, mert azzal nem segítesz, ha hetente kétszer megkérdezed ezt, de ha támogatsz, azzal igen. Következõ ilyen kérdést egyébként pihenéssel fogom honorálni, mert már uncsi...

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #66
Postázva 2012. 03. 11 19:17:37
Avatar



Üzenetek: 28
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 04.10.10
Ennyi napja tagunk: 4952

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

oh bocsi ez nem én voltam hanem az uncsi tesóm most nézzétek el neki mert csak 6 és fél éves és nem tudja mit csinált létszi
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #67
Postázva 2012. 03. 17 17:12:38
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

Na bocs minden Kilari fantól, sajna az utóbbi 4 rész kiegészítõ feliratát leghamarabb jövõ hét folyamán tudom elkészíteni, addig is türelem, aki esetleg erre vár. Cserébe viszont a késlekedésért, egy újabb, eddig lefordítatlan dallal is fogok jönni, ami még a sorozat elején volt, de ott még nem feliratozott az Animax (tök jó, akkor MÉG nem feliratozott, most meg MÁR nem feliratozik... tiszta poén...), amely a sorozat elsõ endingje is volt, a SUGAO-flavor címû dal. Addig is türelem... Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #68
Postázva 2012. 03. 19 06:01:17
Avatar



Üzenetek: 28
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 04.10.10
Ennyi napja tagunk: 4952

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

hello srácok köszike szépen a kirali részeket így már csak 3 rész van hátra de ez már nagyon érdekes mert úgy néz ki hogy kirali mama nagyon jó színész.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #69
Postázva 2012. 03. 19 13:22:31
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5337
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

Akkor ideje drukkolni, mert a 99. részel bezárolagosan volt az utolsó nyersanyag

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #70
Postázva 2012. 03. 19 14:45:08
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

Akkor úgy tûnik muszáj lesz felvenni és ideiglenesen TV-RIP-esen megosztani a részeket, amíg nem lesz nyers... 4 rész még annyira nem vészes. Én jobban tartok attól, hogy a 3-ik évad nagyjából sehol se fog tartani addigra még, mire jön szinkronosan és akkor egy kicsivel több nyersanyaghiányunk lesz...

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #71
Postázva 2012. 03. 24 17:00:58
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: SUGAO Flavor

Na, bocs mindenkitõl de beszart a gépem, így nem tudtam megnézni a részeket a sok hülyeség miatt, viszont ahogy ígértem, itt a SUGAO Flavor fordítása, jövõ héttõl pedig próbálom behozni a stábokat is (jól elvagyok maradva).

Mivel még nem elérhetõek a letöltések, itt a 8. rész felirata amelyben az említett dal elhangzik. Ezzel végre teljes az eddigi dalok fordítása: Letöltés

Az angol fordítás elég pocsék volt, gyakorlatilag minden mondat fele olyan hosszan volt megfogalmazva angolul, mint ahogy japánul elhangzik, úgyhogy jelentõsen kiegészítettem saját szavakkal, és fogalmazványokkal, valamint sok helyen, ahol hülyeség volt, ott átírtam a szöveget, hogy legyen értelme. Természetesen ez is rímel és ráénekelhetõ a dalra, ahogy tõlem megszokhattátok. Remélem tetszik majd. Véleményeket ide várom. Smile

Szerk: 94-95. rész feliratja a helyén! Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2012. 03. 26 03:20:11
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #72
Postázva 2012. 03. 26 07:47:14
Avatar



Üzenetek: 28
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 04.10.10
Ennyi napja tagunk: 4952

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

hello srácok hát úgy nézki hogy szombaton vége a 2. évadnak de kár érte
Spoiler tartalom:

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2012. 03. 26 14:13:55. Indok: Használd a Spoiler gombot!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #73
Postázva 2012. 03. 27 00:25:41
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

96-97. rész feliratja is elkészült!

Marha jó, de az Animax most jött rá, hogy mégiscsak feliratozni kellene a dalokat, úgy lefordították a Chance-t... Hát lett amilyen lett, döntsétek el ti, egyelõre nem írom át visszamenõleg a saját fordításomat erre, mivel hiányos is (nem hangzik el teljesen az egész dal a részben), de mondjátok meg ti, hogy melyik legyen:
1. Cseréljem visszamenõleg a saját fordításomat az Animaxes fordításra (ahol nincs lefordítva, azt átszerkesztve, de marad az enyém).
2. Hagyjam a picsába úgy ahogy van, és ebbe az egy részbe viszont maradjon az Animaxes fordítás.
3. Cseréljem a saját fordításomra ezt az Animaxeset is.

Én jelenleg a 2-es lehetõséget választottam, ha nem válaszoltok a kérdésemre záros határidõn belül, akkor azt úgy fogom venni, hogy én döntök és marad így.

SZERK: 98-99. rész feliratja is a helyén!

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2012. 03. 29 00:33:22
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #74
Postázva 2012. 03. 29 07:17:01
Avatar



Üzenetek: 28
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 04.10.10
Ennyi napja tagunk: 4952

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

sziasztok srácok akkor most meg várjátok a maradék egy részt és akkor lehet letölteni a részeket vagy más kép lesz az egész?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #75
Postázva 2012. 04. 05 23:32:45
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

Elkészült és elérhetõvé vált a Kilari 2. évadának befejezõ három epizódja. Kicsit megkésve, elnézést.

Sample képek feliratok és egyéb apró hiányosságok hamarosan pótolva lesznek!



Addig is jó szórakozást a részekhez! Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #76
Postázva 2012. 04. 14 04:28:08
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

Feliratok a helyükön 102-ig, ezzel vége van a második évadnak részemrõl is! Szinkronlista is a napokban frissítésre kerül ugyaneddig bezárólag, ebbe a hsz-be fogom majd írni, ha megtörtént.

Szerk: Máris megtörtént a szinkronlistánk bõvítése, lehet kuksizni! Smile


Egyébiránt aki még nem nézte volna meg ezeket a részeket, az tegye meg mindenképp, én végigsírtam az utolsó két rész végét, de fõleg az utolsót DDD ritka az olyan anime, ami ennyire jól hat az érzelmekre és azt a lelki tisztaságot sugározza, amely sajnos manapság már egyre kevésbé jellemzõ. A találkozás öröme és az elválás bánata... de ugyanakkor az az érzés, hogy mégis ott vagyunk egymásnak, még ha távol is vagyunk... a legcsodálatosabb érzések ezek, és örülök, hogy vannak még olyan mesék, amelyek ezeket a dolgokat hirdetik. Számomra a Kilari 2. évada különösképpen meghatározó volt, aki esetleg azért nem kezdte nézni ezt a sorozatot, mert gyerekes az elsõ évad, az tegyen vele még egy próbát, mert nagyon megéri. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2012. 04. 14 14:03:28
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #77
Postázva 2012. 06. 04 15:00:38
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5095

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

Valyon mikor fog folytatódni a Kilari címû sorozat újabb évadja?
Egyébbként én úgy vettem észre, mintha a 3. egy kicsit másmilyen rajzstílusú lenne.
Kár.

01:18

Egyébbként olvasom, hogy itt csak feliratos.
Én már láttam szinkronnal is.

02:41

Egyébként a 2. évadban van egy pár olyan rész, amelyek többé-kevésbé hasonlítanak a BLEACH részeire.
Pl.: feláldozni magunkat a többiekért
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #78
Postázva 2012. 06. 04 19:43:54
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5089
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

Inkább én írok, mielõtt Brolly vagy Dumet felhúzná magát DDD:

Arnold ne légy hülye, minden rész szinkronos az oldalon 102-ig, a feliratok csak a dalszövegeket és a szinkronlistát tartalmazzák. A 3. évad évad azért más, mert az már CGI-vel készült, ha jól tudom. Gondolom azért, mert nem volt túl népszerû a sorozat és mivel nem akarták félbehagyni így az olcsóbb megoldást választották (CGI olcsóbb, mint a rendes animerajzolás).

Szerkesztette: gyshinobi - 2012. 06. 04 19:47:50
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #79
Postázva 2012. 06. 04 21:18:40
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5095

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

Nem azt mondtam, hogy ezen az oldalon láttam.
Más oldalról szedtem le 102-ig.

02:07

És én a harmadik évadra gondoltam, hogy az mikor lesz.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #80
Postázva 2012. 06. 04 21:24:36
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kilari

Szerintem leghamarabb csak jövõ év elején lesz, max. év ez év végén, bár nem tartom valószínûnek, mert a 2. évad is csúszott. Amúgy a CGI szerintem nem azért lett, mert olcsóbb, bár ez is egy szempont, ugyanis ez az anime Japánban végig nagyon népszerû volt, hanem inkább valami újat akartak belevinni, ami már látszik a második évadban is. Ha megfigyeltétek a táncos részeket már CGI-ben oldották meg ott is, szóval kezdtek átállni erre. Nekem személy szerint ez nagyon nem tetszik, dehát ez van. Talán annyira nem lesz szörnyû, majd megszokjuk.

Am. Arnold, az senkit nem érdekel, hogy más oldalról mit töltöttél le, remélem tudod.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!