Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A sárkányherceg

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 15
Online tagok:
Tanosz

Regisztrált tagok: 6821
Legújabb tag: Szeast

Látogatók ma: 25336
Online látogató: 16
Látogatók a hónapban: 647576
Összes látogatók: 51881527

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 2 szavazatok)  
Ikon 
Helló Sandybell!
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2010. 02. 06 23:05:44
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 

A Helló Sandybell! Saját projekttel kapcsolatos információk élmény beszámolok.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2010. 02. 20 21:11:04
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2010. 02. 06 23:14:41
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

A Sandybell ami eddig saját ripelésû projektként szerepelt, már szinte 99% hogy saját készítésû projekt lett!
A készítés még nem kezdõdött meg koránt sem (ez látható a projektek menü alatt is) hiszen még az alap anyagok beszerzése zajlik...

Viszont itt addig is megkezdhetjük a kisebb-nagyobb élmény beszámolókat, ki látta, ki nem stb-t.

Én pl. nagyon várom, hogy meglegyen mind magyarul szép DVD-RIP formában Smile Hiszen elég rég volt mikor láttam, és nem igen rémlik csak pár dolog...Ugyan így vagyok Dumet retros munkájával a Lilivel.
Ebbõl kifolyólag szeretném felhívni a figyelmet egy kis apróságra: ha mindkét munka kész lesz és fel lesz töltve, akkor én saját magam részére fogok készíteni egy menüs borítós DVD-t.
Akit esetleg ez érdekelne, bármelyik anime fõleg az ilyen régebbiek amik szrintem megérdemlik, hogy elkészüljenek ilyen "pompába" menüvel meg minden finomsággal, azokat szívesen elkészítem és közzé teszem itt az oldalon! Ha van rá megfelelõ számú igényelõ. ez kb. 2-3fõ és máris érdemes számomra is foglalkozni a dologgal Smile Persze amit magamtól is elkészítek pl. Lili & Sandybell & MegaMan és tervezem a Sailor Monn-t is azt 1 ember kedvéért is megosztom.
Persze elsõnek egy kisebb samplét, aztán a többit ha van igény rá?! Na meg persze anyagi vonzatok nélkül!!!
Várom a jelentkezéseket, itt vagy PM, e-mail formájában.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2010. 02. 08 08:44:28
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5310
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

A Sailor Moon-ra már meg is van az az egy ember, szerény személyemben, sõt tudok még egy fórumtagot, aki nagy érdeklõdést mutatott az anime iránt.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2010. 02. 08 10:50:18
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

Remek, igen róla én is tudok, szerintem egy személyre gondolunk.

Akkor amint Dumet elkészül én is neki látok a Sailor Moon dvd készítésének és feltöltésének!
Persze elõtte egy sample lesz belinkelve, meg pár infó.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2010. 02. 10 20:35:36
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

Megmutatnám ha kíváncsiak vagytok a minõségbõl egy képet Smile

Ilyen DVD-RIPre lesz elkészítve! Egyedül az 1-6ig részek lesznek más forrásból elkészítve de errõl majd késõbb-->

http://dragonhall...SAMPLE.png

INFÓK:

Játékidõ: ÁTLAG, 22:30-23:00perc
Képméret: 640x480
AudiInnocent Magyar (HUN) 192kbps 48khz ; Japán (JAP) 192kbps 48khz
Részek ÁTLAG mérete: 150-250 MB
Codek: XVID mpeg 4 codek

Remélem megfelel? várok véleményeket beszámolókat Smile
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2010. 02. 10 22:17:25
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19810

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Helló Sandybell!

Én is érdeklõdnénk szóval, már ketten vagyunk.
De hogy fog kinézni a menü része?
Ara lennénk nagyon kíváncsi.

Üdv
ArthuR
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2010. 02. 11 06:07:46
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

A Sailor Moon menüje még nincs tervbe véve, hogy fog kinézni, de valószínûleg egy videó fog lenni a háttérben, zenével persze. Meg extrák epizód választás lejátszás.
De ez még nincs tervbe véve, míg nincs kész a munka. Elsõnek szerintem a MegaMan NT Warrior fog sorra kerülni.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2010. 02. 12 13:31:57
Avatar



Üzenetek: 22
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.10.09
Ennyi napja tagunk: 5274
Lakhely: Kame House
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

Brolly a Sandybell mind a 47 része meglesz szinkronosan?Mert DVD-n csak 40 részt adtak ki és azokon össze vannak vágva a részek.RTL-es forrásból lesz a szinkron?Japán v. francia intrós lesz?
KB. mikor fog elrajtolni a project?Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2010. 02. 12 17:54:20
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

Gohan írta:
Brolly a Sandybell mind a 47 része meglesz szinkronosan?Mert DVD-n csak 40 részt adtak ki és azokon össze vannak vágva a részek.RTL-es forrásból lesz a szinkron?Japán v. francia intrós lesz?
KB. mikor fog elrajtolni a project?Smile


Igen tudom, hogy 40 rész van dvd-n, utána olvastam tnap...épp. De van egy forrásunk akitõl meglesz a hiányzó úgy nézki!! De még nem 100%!
Igen RTL-es forrásból lesz vhs hang...hisz nincs jobb :S
Japán irás jeles, és japán opening azaz mint ahogy lement a dvd+vhs kiadás+rtl. Smile

Hát ezt tudom a legkevésbé...De ha minden úgy megy ahogy én tervezem (rip+hangok 100%os beszerzése stb) akkor jövõ hét hétvégén neki is tudok látni a startnak Smile
De errõl írni fogok persze és a Projektek menübe is frissítem a készenlétét.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2010. 02. 15 21:06:57
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

Nos Gohan meg akit érdekel, meg van a forrás nagyon szép minõségbe lesz meg mind a 47rész de 11tõl biztos és francia intrós lesz!! De mivel lesz rajta japán hang is ugye így a japán intró se tünik el, sõt!! Magamnak biztos, hogy elkészítem japán intróval amit egybe teszek a magyar hanggal, mint a dvd-n pl.!
Akinek kell az szóljon és feltöltöm Smile Ha egy ember jelentkezik már töltöm is amint kész ugyan oda ahova a francia intrósat. Csak más elnevezéssel ugye, de errõl késõbb bõvebben!

A készités már biztos, hogy jövõ héten kezdõdik is!!!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #11
Postázva 2010. 02. 15 22:39:45
Avatar



Üzenetek: 22
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.10.09
Ennyi napja tagunk: 5274
Lakhely: Kame House
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

Igen töltsd fel légyszi úgy is.YesMajd úgy töltöd fel,hogy amint végére értél a francia intrós részek feltöltésének,akkor töltöd fel ugyanolyan tempóban a japán intrós részeket?Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #12
Postázva 2010. 02. 16 06:39:47
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

Oké. persze amint fel ment mind a 47 francia intrós akkor töltöm tovább a japán intrósat Smile magyar hanggal összeillesztve.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #13
Postázva 2010. 02. 23 01:11:30
Avatar



Üzenetek: 191
Megköszönve: 2 ideje 2 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5310
Lakhely: Budapest

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

Sziasztok!
Hirdetés jellegû dolog, spoilerbe teszem és elnézést, ha a szabályokba ütközik! Brolly, Te azért lesd meg!
Spoiler tartalom:
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #14
Postázva 2010. 02. 23 10:45:16
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

Vegetagirl írta:
Sziasztok!
Hirdetés jellegû dolog, spoilerbe teszem és elnézést, ha a szabályokba ütközik! Brolly, Te azért lesd meg!
Spoiler tartalom:


Köszönjük VG. Ez a dolog már megvan, de semmit se ér! Pl. azért mert 8dvd jött ki, nem 4, a másik meg aki ezt megveszi az ráfog fázni!! Ugyanis én is befürödtem vele! Egy fos az egész már elnézést, VHS minõség és egybe megy minden epizód! Se intró se outró és förtelmes....Ráadásul kihagytak, vagy én nem tudom mit mûveltek a 37-43ik részekkel..de ezt a 6részt ahogy van kihagyták a 8dvd-bõl Rant

Szóval azt tudom tanácsolni, hogy ne vegyétek meg...!! Ami itt készül az 100x jobb lesz mint ez a pénz hajhász szar....Nem tudok rá jobbat mondani, mint hogy így meggyalázni ezt a remek sorozatot nem lehetett volna jobban Rant

Nem baj, ha sikerül megoldanom az intró dolgot akkor.....Heart ilyen lesz!

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2010. 02. 23 13:48:48
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #15
Postázva 2010. 02. 24 10:22:55
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

Hát jah... ráadásul nem is Brolly vette meg hanem én... Wall kár volt... mert azon kívül, hogy jól mutat a polcon, sok mindent nem nyújt sajnos. Egyébként a 8 dvd az 4 dvd, csak minden dvd dupla rétegû, szóval így jön ki a 4 dvd-n a 8 dvd tartalma.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #16
Postázva 2010. 02. 24 10:49:05
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

Duplának dupla..de dupla szar Cry sajnos Amúgy kazettából is 8 jelent meg...az is dettó ilyen....Nem beszélve a hiányzó 6részrõl Rant
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #17
Postázva 2010. 05. 11 19:53:05
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

Nos elkészültem immár 25résszel, de ez nem 100%os ugyanis 23rész van kész és van még két fél rész ami a napokba lesz kész. Viszont elértem ahoz a ponthoz, hogy közöljek egy kis infót azokkal akik a sorozatot várják.

Eléggé elvan átkozva mind a szinkron téma, mind a készítés menete, sajnos, ugyanis már rég kész lennék mind a 47 résszel, ha nem hiányozna pár kazette az illetõenk akitõl az eddigi szinkronok megvannak, ugyanis adok most egy listát amibõl láthatjátok hogy mely részek vannak meg, és melyek nincsenek, természetesen amik megvannak szinkronok azok már készen vannak kivéve a "HIÁNYOS" szóval rendelkezõ részek (Lásd listába) Amint megkapom a hiányzó részeket akkor máris turbó üzem módba elkészítem õket, és már tölthetõek is, addig viszont hétvégétõl kezdve rátérek az intró újra vágásra, és újra feldolgozására, azaz intró rekonstrukció következik most, míg nincs meg a hiányzó pár rész.

Lássuk az említett listát, olyat mint a Sailor Monnál is láthattatok:

Spoiler tartalom:


Jelmagyarázat:

"hiányos(ELKÉSZÍTVE)" = hiányos volt, de pótoltam a hiányosságot, és ellet készítve.

"-ÁÁÁÁ Rant@@" = 38as rész semmilyen formába nincs meg kb 10% esély van rá hogy meglegyen..Elõre láthatólag Francia nyelvû lesz, esetleg japán, vagy dupla sávos magyar felirattal.

"-" = Ahol nincs se szám se semmi csak egy "-" jel, ott azok a részek pl. 1-10+12-14-19-20-26-27-29 ezen részek nincsenek meg ebbõl az 1-10 részekre van lehetõség beszerezni!! De sajnos aki hozz a forrást, az csak júniusban annak is a közepén ahogy vége a sulijának akkor tudja elérhetõvé tenni számunkra, mert úgy nézki nem találja....bonyolult..

A többi rész: 12-14-19-20-26-26-29 90% hogy a már meglévõ szinkronból lesz elkészítve..

Így 3 rész maradt számomra, a 28as 15-17est fogom hétvégén elkészíteni, aztán intró-outró rekonstrukció!

Türelem, és kitartást szeretnék kérni a Sandybell fanoktól!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #18
Postázva 2010. 06. 05 11:58:00
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

Hát végre kész lettem, amivel lehetett, engedjetek meg egy utolsó kis infós hszt- mielõtt a megosztás jönne.
Ugye irtam múltkor, hogy nyáron nem lesz feltöltve egy rész se...ez már biztos. De ettõl függetlenül elkészültem 47 részbõl, 35-ttel, és még kettõ van vissza, de azok igen nehéz részek...Szóval 10rész nincs kész!!

1-10

Adnék egy listát, hogy hogyan is lettek elkészítve a részek:

Spoiler tartalom:


jel magyarázat:

"-" = az a bizonyos 10rész, ami nyár végén lesz elérhetõ, egyenlõre nem találjja az illetõ a kazetákat.

"(ELÕZETES) = Itt minden jó volt, csak az elõzõ rész tartalma dolgot kellett magamnak megoldani...

"(ELKÉSZÍTVE, ELÕZETES) = kész a rész, csak pótolni kellett magából a részbõl pár percet, és egy elõzetest.

"MACERÁS, NINCS MÉG KÉSZ!!!" = két ilyen rész van...Ezekkel nyáron törödöm, elég nagy fejfájást okoztak, elsõ neki futásra...
30. résznél meg egy kis jelenetet kell megvagdosni...és úgy mehet rá a szinkron.

38.rész, meg..már említettem elõzõ hszbe.




Részemrõl kész a projekt, mától indul az intró rekonstrukció, amint az is kész, és megvan a 10rész akkor kezdõdik a feltöltés!! Addig is türelem, jómagam is próbálok az lenni, és közbe neki állok egy másik projektnek...(Sámán Király)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #19
Postázva 2010. 08. 31 21:20:38
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

Ma megosztásra került egy AMV a sorozatból, egy amolyan promó videó Smile
Ami ugye azt jelenti nem kell már sokat várni a részek letöltésére!

Elõre is jó szórakozást hozzá.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #20
Postázva 2010. 09. 09 18:20:18
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Helló Sandybell!

Nos engedjétek meg, hogy pár szót mondjak a DVD-RIP-rõl. Az elsõ 6 rész kicsit gyengébb mint ami 7-47ig várható! Nem sikerült beszerezni ugyan azt a RIP-t mind a 47 részhez, sajnos. Sõt volt idõ mikor azt hittem normális nem TV-s rip nem is létezik....Szóval elkövettem mindent azért, hogy a legjobb minõségû DVD-RIPt kínáljam és arra dolgozzam rá a szinkronokat! Ami megint csak nem volt egy leány álom....De errõl inkább ne beszéljünk, mert 2-3 részre az idegrendszerem ráment kis híján...

Továbbá várható nem sokára egy Creditless OP-ED verzió francia módra, egy Japán intró-outró kombináció és cím lista, zenék, kiadott hivatalos albumok, és pár kép a képgalériába...meg dvd borítók.

Remélem válaszoltam minden kérdésre amivel kerestek privát üzenetben. Ha kérdés van nyugodtan írhatjátok ide!
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!