Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 10
Online tagok:
Szikveszt

Regisztrált tagok: 6871
Legújabb tag: negan204

Látogatók ma: 13996
Online látogató: 11
Látogatók a hónapban: 316453
Összes látogatók: 52341227

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Hősakadémia
Fentre Üzenet nyomtatása #41
Postázva 2019. 12. 04 09:51:24
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3120

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Spoiler tartalom:
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #42
Postázva 2019. 12. 04 17:09:32
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5479
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

SilverSz írta:
Spoiler tartalom:


Spoiler tartalom:


Na, mindegy, nem sokára meglessük mi lesz a sztoriba és mindenbe Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #43
Postázva 2019. 12. 05 11:57:48
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3120

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Spoiler tartalom:
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #44
Postázva 2019. 12. 05 12:38:58
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5479
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Zsír, egy kis fight Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #45
Postázva 2019. 12. 06 07:33:15
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5479
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Tyűűh érdemes lesz figyelni a 42. részben 19.35 körül, hogy Ungvári Geri (Deku) milyet ordít Ohmy végre részek óta nem vinnyog és most egy igazi fight ordítás van ahh libabőrös lettem, irdatlan jól tolja Smile Heart

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2019. 12. 06 07:33:47
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #46
Postázva 2019. 12. 07 13:15:14
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3120

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Igeeeen! Végre igazi harci kedv! Epik pillanat volt!

00:56

BrollySSJ4 nagyon szépen megcsináltad az új képanyaggal! Ez is a Tőletek megszokott magas minőség!

Azért jó zsúfolt hét volt, az ember csak kapkodta a fejét egyik bunyóról a másikra. Bár szerintem Deku harca egy teljes részt megért volna, a még nagyobb hatásért.
Na, de nincs megállás robogunk tovább a tempó jövő héten se lesz kisebb: meglátjuk hogyan boldogulnak hőseink ekkora túlerővel, amikor még saját soraik között is van akinek meggyűlik a baja a késességével... Ezúttal is sikerrel járnak, vagy elbuknak? Ha még ez ez sem elég újra előkerülnek ebben a káoszban a "szerelmi ügyek", lehet Urarakának vetélytársa akad, akinek legalább annyira megtetszik Midoriya, mint neki...

Itt harangoznám be fű alatt az OP elején látható hölgyet, aki All Mightnak nyújtja a kezét. Lassan ő róla is többet megtudunk... Ja, meg a Fő Boss is előkerül, némi városbontásos csetepatéra...
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #47
Postázva 2019. 12. 07 14:32:15
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5479
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Igen végre normális hangja van részek óta és a fight hangja is ahh baszóó.

A sztori meg robogós és végre hajtós, kicsit nagyon is de még van bőven mit bemutatni meg ez csak előjáték, kezdeti boss fightok meg zűrzavar, de ez bejön, mondjuk az előző évadban is sok minden bejött Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #48
Postázva 2019. 12. 10 11:21:44
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3120

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Ma nagyon erős részt kapunk! Az első 10 percben kb. pislogni se szabad, mert lemarad valamiről az ember! Aki teheti nézze meg!MML
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #49
Postázva 2019. 12. 10 18:57:16
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5479
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

DDD
Az egész évad olyan pörgős eddig, hogy bahh, mintha kb a fináléban tartanánk,azt még van kb 3-4 évad a végéig DDD legalább.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #50
Postázva 2019. 12. 13 10:51:12
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3120

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

"Figyelem, szolgálati közlemény!"
Öveket becsatolni, épületeket "zuzda" ellen biztosítani, mert All for One végre színre lép!
Természetesen All Might sem maradhat ki a dologból, ahogy Dekuék sem.
A következőkben enyhe spioler:
Spoiler tartalom:


 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #51
Postázva 2019. 12. 14 07:23:02
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5479
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Igen, igen egy kis fight elfogatja magát, mert a terv része DDD Aztán jee
Jó kis csata, kár, hogy kivételesen most a hétvége félbevágta Cry

Spoiler tartalom:


Ami kicsit negatívum, pedig eddig nem volt sok, bár ez se szinkron téma, hanem szöveg.... Van az az angol cucc, hogy "One for all, meg All for one"
Na, aztán fogja címe a résznek: All For One, oké nem gáz, aztán két résszel később meg a rész címe: Egy mindenkiért... Mi van??? Egyszer lefordítja, hogy mi van, egyszer meg angolba hagyja? AHHjj................. Cigány nyelvezhetünk, hogy all for one meg one for all de vegyíteni....ez fúj, mondjuk ki egységesen akkor na: "Mindenki egyért, Egy mindenkiért", mint a jó öreg 4 muskétásban DDD
Mindegy, ez csak egy kis észrevétel...

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #52
Postázva 2019. 12. 14 09:37:00
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3120

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Én egy szinkron bakit vettem észre a szerdai rész végi beharangozóban agyfej helyett asszem "adfej" lett. Na, mindegy benne maradt, elnézzünk. Tényleg egységesíthették volna az elnevezést, én megmaradtam volna az angol verziónál, mert még aki nem is tanult angolul, szerintem ennek a jelentését ismeri, ahogy Te is mondtad a Három testőrből...

Két ekkora "titán" harca mellett se mehetünk el szó nélkül: remekül megkoreografált fightot kapunk, drámával, vérrel, verejtékkel, az edddigi legnagyobb zúzdával (kíváncsi leszek ezt lefordítják-e, mert kissé hülyén hangzana..). Természetesen mint minden harcnál itt is lesz győztes és vesztes, csak az itt a kérdés a győztes tényleg annak érzi-e majd magát, vagy túl nagy árat fizet a győzelemért? És a vesztes biztos, hogy veszített...?

Eddig ebben az évadban kb. minden rész felért egy évadzáró szintjével, sajnos a jövő hét felétől elbúcsúzunk ettől a tempótól és "behúzzuk a kéziféket". Persze nem lesz unalmas csak, hát eddig elkényeztettek minket és nehéz lesz újra a hétköznapi iskolás dolgokba visszazökkenni. Hiszen készülni kell az Ideiglenes Hősengedély vizsgára, amit ha megszereznek hőseink szabályosan harcolhatnak életveszély esetén a képességeikkel.

Én kb. úgy voltam vele ennyi vérre menő fight után nem tudott lázba hozni egy szó szerint dedós vizsga feladat.
Pozitívumként Deku újabb technikát talál ki, ami jól betalál és nem küldi mindig kórházba. Lesz új OP/ED személyes véleményem szerint a legjobb OP legalábbis a zenéje nagyon bejön. Megismerünk új hősjelölteket más iskolából, akik szintén a vizsgát akarják letenni. Uraraka ismét féltékeny lehet. Meg akad egy pár új érdekes képesség is...

Szerkesztette: SilverSz - 2019. 12. 14 11:14:15
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #53
Postázva 2019. 12. 14 17:32:31
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5479
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

SilverSz írta:
Én egy szinkron bakit vettem észre a szerdai rész végi beharangozóban agyfej helyett asszem "adfej" lett. Na, mindegy benne maradt, elnézzünk. Tényleg egységesíthették volna az elnevezést, én megmaradtam volna az angol verziónál, mert még aki nem is tanult angolul, szerintem ennek a jelentését ismeri, ahogy Te is mondtad a Három testőrből...

Két ekkora "titán" harca mellett se mehetünk el szó nélkül: remekül megkoreografált fightot kapunk, drámával, vérrel, verejtékkel, az edddigi legnagyobb zúzdával (kíváncsi leszek ezt lefordítják-e, mert kissé hülyén hangzana..). Természetesen mint minden harcnál itt is lesz győztes és vesztes, csak az itt a kérdés a győztes tényleg annak érzi-e majd magát, vagy túl nagy árat fizet a győzelemért? És a vesztes biztos, hogy veszített...?

Eddig ebben az évadban kb. minden rész felért egy évadzáró szintjével, sajnos a jövő hét felétől elbúcsúzunk ettől a tempótól és "behúzzuk a kéziféket". Persze nem lesz unalmas csak, hát eddig elkényeztettek minket és nehéz lesz újra a hétköznapi iskolás dolgokba visszazökkenni. Hiszen készülni kell az Ideiglenes Hősengedély vizsgára, amit ha megszereznek hőseink szabályosan harcolhatnak életveszély esetén a képességeikkel.

Én kb. úgy voltam vele ennyi vérre menő fight után nem tudott lázba hozni egy szó szerint dedós vizsga feladat.
Pozitívumként Deku újabb technikát talál ki, ami jól betalál és nem küldi mindig kórházba. Lesz új OP/ED személyes véleményem szerint a legjobb OP legalábbis a zenéje nagyon bejön. Megismerünk új hősjelölteket más iskolából, akik szintén a vizsgát akarják letenni. Uraraka ismét féltékeny lehet. Meg akad egy pár új érdekes képesség is...


Jól előre siettél a sztorival DDD

Jelenlegi harc: jaja eddig teljesen jó az évad, várható volt, hogy derülnek ki titkok, már ideje volt Smile az meg teljesen várható volt, hogy ezután megint iskolai dogok lesznek... bár az sem árt néha, mégis csak tanulni kell DDD
Ja, meg Deku is ideje, hogy összekapja magát és ne törje mindenét folyton sz@rrá DDD
Az új OP/ED nekem nem annyira jött be.... mikor bele hallgattam olyan... lagymatag a többihez képest, na meg az első évadosat nem lehet überelni kb DDD
Az új arcoknak viszont örülök, már kell a vérfrissítés mert na, abból sokszor jó dolgok sülnek ki Tongue
Szerelmi és féltékeny szál meg főleg kell XD DDD

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #54
Postázva 2019. 12. 15 18:49:13
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3120

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Sorry, ha kicsit előre siettem, de ez mind jövő héten lesz, az meg már nem is olyan távoli jövő...DDD

15:30

Most láttam, hogy dec 23-án még leadják a 16. Részt aztán szünetre megy a sorozat a viasaton:nInnocent És még nem tudni 2020-ban mikor folytatják! Most tényleg miért kellett ezt? Most 9 részt nem lehet leadni?

Szerkesztette: SilverSz - 2019. 12. 15 18:51:20
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #55
Postázva 2019. 12. 16 12:27:55
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5479
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

SilverSz írta:
Sorry, ha kicsit előre siettem, de ez mind jövő héten lesz, az meg már nem is olyan távoli jövő...DDD

15:30

Most láttam, hogy dec 23-án még leadják a 16. Részt aztán szünetre megy a sorozat a viasaton:nInnocent És még nem tudni 2020-ban mikor folytatják! Most tényleg miért kellett ezt? Most 9 részt nem lehet leadni?


Nem gond, csak még ja nem történt meg DDD

Ja, én gondoltam is hogy a k*rvaa ünnepi héten kuss lehet, hát az is lesz Smile Nem tudom amúgy mit szórakoznak ez olyan mint a Tsubasa maradék 20x része, értelmetlen forgalmazói szabályféleség Smile idegesítő én is szeretném mán letudni a készítést nem húzni, halasztani, mint az ünnepi rétest, főleg hogy utána lenne bőven más dógom Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #56
Postázva 2019. 12. 21 12:18:34
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3120

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

A legfrissebb előrejelzés szerint január 2-án folytatják a sorozatot, így csak egy jó hetes szünetet tartanak. A hétfői rész BrollySSJ4 felteszed karácsony előtt, vagy majd az új évi részekkel együtt, hogy tervezed? Egyébként ezzel a résszel főleg a fanboy-oknak fognak kedvezni, legalábbis valaki még Mt. Lady-nél is kevesebb tuhát fog hordani!Happy

07:11

Egy dologgal nem vagyok kibékülve: Deku új technikájának a magyar fordításával, miért lett "kirúgás"? Eredetiben shoot style szó szerint lövő stílus és mivel a lábát használja pl. Lehetett volna még láb stílus, láb zúzás/zúzda stb... így nekem úgy hangzik mintha a Tsubasából vették volna át, ami egyébként jó anime, csak nem ez a téma/műfaj!Chair
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #57
Postázva 2019. 12. 21 15:44:57
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5479
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

A hétfőit felteszem a karácsonyi hetünkön egy másik cuccal együtt fog kapni a hírben egy lábjegyzetet, meg egy hírpanel bejegyzést Smile Ja talán január 2. folytatják és akkor január 15-ig lezavarjuk, aztán közel másfél-két év szünet a kövi évadig.

Az új technika neve érdekes, igen DDD Tiszta Tsubasa XD lehet onnan lopták DDD annak is érkezik január közepe körül a folytatása, meg jó cucc, csak ja nem ez a műfaj...
De amúgy jó technika a negyedik évadban kiderül mire jó, meg most ízelítőt kapunk belőle a tornán Smile
Az új kis pucérkodós csaj meg hmmm Tongue

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #58
Postázva 2019. 12. 24 09:18:18
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5479
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

No, téli szünet Smile
2020.január2-től folytatódik a buli és január 14. lemegy a 63. rész, aztán 2021-ig csend van, majd jön a 4. évad Smile

Fúh a mai rész, jó kis csajszika, tetszett és a kis sejtelmes hangszíne meg az arcocskája, tiszta fanboy téma a javából XD DDD

A torna meg így egy rész után nem is olyan uncsi, rosszabbra számítottam... Smile Aztán majd a 4. évadban újra bossfightolhatunk DDD

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #59
Postázva 2019. 12. 25 15:26:24
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3120

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Hát igen csajszikát még látni fogjuk, épp akkor mikor már mind megfeledkeztünk róla...

Ünnepek után meg ledolgozzuk a beigli felesleget egy kis vizsga fighttal... lehet megtenni a téteket kik mennek át, kik buknak meg?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #60
Postázva 2019. 12. 28 15:21:29
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5479
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Jaja rendezzük le azt a 9 részt, mert lenne más dolgom is utána DDD jobb lett volna a héten lerendezni meg jövő hét elejin, mindegy.

Csak nem bukik meg senki Smile bár most lehet nem kamu, mint már volt rá példa 2x is DDD

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!