Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 11
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6873
Legújabb tag: ben00

Látogatók ma: 8281
Online látogató: 11
Látogatók a hónapban: 348619
Összes látogatók: 52373393

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Lili, a virágangyal
Fentre Üzenet nyomtatása #21
Postázva 2011. 07. 07 18:10:01
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lili, a virágangyal

Ööö...izé, Igazából múltkor nem voltam itthon távolról szemléltem az eseményeket, ahogy Dumet kibaszott a picsába DDD Sajnos csak egy hétre....Cry Én a helyébe végleg kibasztalak volna Smile

Viszont nem idegelsz, szóval egyenlõre maradhatsz, részemrõl, inkább jókat nevetek, hogy milyen szellemi fogyatékos vagy DDD xDDDDDDDDDDDDDDD

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #22
Postázva 2011. 07. 07 18:16:35
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lili, a virágangyal

Arnold! Ezt direkt csinálod? Direkt õrlöd fel az idegeimet? Hallottál már az olvasásról? Tudod, betûket kell felismerni, és egymáshoz illesztve õket szavakat alkotni belõlük, a szavakból meg mondatokat. Na... ha már tudod mirõl van szó, ajánlom, hogy nézz körül itt ebbe a "Lili, a virágangyal" nevû témácskában, tudod vannak ide írva hozzászólások amiket az elõbb írt módon kell elolvasni és értelmezni.

Hogyan értelmezünk egy szöveget? Tudod vannak az említett szavak, azoknak van jelentésük amiket elvileg eltárolsz az agyacskádban. Na ezeket szépen ha felfogod, elvileg kijön a mondatok jelentése.

Na szóval egy régebbi hozzászólásban pontosan le van írva az, hogy a Lili, a virágangyalnak miért hiányosak egyes részei. Miért is? Hát mert így lettek szegény szerencsétlen részek rögzítve a videókazira. Tudod olyan kazetták, amik a születésed elõtt voltak használatban. Gondolom nem tudod milyenek, hát ilyenek nézd csak:
www.printmaster.hu/images/vhs.jpg

Nah ilyen aranyos kazettákra lettek mentve a tévébõl felvett mesék. És amikor a felvételt készítõ emberünk nem volt otthon, késõbb ért haza, anyu kiküldte a boltba, apuval bicajozni mentek stb. véletlenül nem ért oda a kezdéshez, és a mese már javában ment... hát mit lehetett tenni, felvette onnantól, ahonnan tudta. Vagy véletlenül belevett késõbb egy másik mesét az elõzõ elejébe, végébe... teljes egészébe netán... Rég volt, hogy is volt? DDD

Na szóval érted már bogaram? Még mindig nem? Szívesen elküldenélek pihenni megint, de abba már semmi vicces nincs, úgyhogy inkább mûvelõdj a hozzászólásaimon. DDD

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #23
Postázva 2011. 07. 07 21:01:23
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5090

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lili, a virágangyal

Oké, oké megértettem.
És nem direkt csinálom az ilyeneket.
Csak érdeklõdni szerettem volna, hogy nincs e meg véletlenül teljesen szinkronnal.
És akkor BOCS BOCS, BOCS...!!!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #24
Postázva 2011. 07. 07 21:25:04
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 104
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 30.09.10
Ennyi napja tagunk: 4951
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lili, a virágangyal

OFF:
Darkarnold, nem azért de ha meglenne akkor szerinted nem úgy lenne felrakva ??

noob.hu/2011/03/13/Free_sig.png

Szerkesztette: Freestyler677 - 2011. 07. 07 21:25:30
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #25
Postázva 2011. 07. 08 13:24:14
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5090

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lili, a virágangyal

De igen csak azt gondoltam, hogy valaki eféle képpen rakta fel és még a többiek nem tudtak róla, olyanok akiknek talán megvan.
Azért legalább ilyn formában megvan.
De remélem azért majd idõvel meg lehet oldani ezeket a problémákat.
Addig is köszönöm.
És bocs a korábbi írásaimért, melyek kissé felhúztak.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #26
Postázva 2012. 07. 15 02:44:46
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lili, a virágangyal

Elkészült a Lili, a virágangyal - A cseresznyevirág hazája c. speciális epizód, vagy film, ahogy tetszik, már tölthetõ a helyérõl.

Mivel nem került szinkronizálásra, így szép, formázott magyar felirat készült hozzá, a fordítást szerény személyem követte el, a formázást, lektorálást, karaokét és minden egyebet Nikinek köszönhetitek, aki a dalok fordításában szintén részt vett (egészen pontosan az openingben). Természetesen a szövegben a magyar szinkronhoz hû nevek és kifejezések találhatóak, valamint a nyelvezet is megfelel a szinkronnak.

Jobb videó híján a nyersanyag VHS-RIP, ami DVD-RIP-nek volt írva a neten, de valójában ez csak VHS mert ezt a speciált/filmet nem adták ki DVD-n soha még Japánban sem, ezért ilyen gyenge a minõsége.

Reméljük mindenkinek elnyeri a tetszését ez az alig 15 perces kis filmecske, amirõl talán eddig nem is hallottatok, hogy létezik, mert nagyon ritka cucc, kevés helyen fellelhetõ és nem is nagyon ismert, de épp itt az ideje, hogy ez megváltozzon, úgyhogy itt is van. Véleményeket pedig ide lehet írni róla, reméljük lesznek. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2012. 07. 15 02:49:29
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #27
Postázva 2012. 07. 15 16:11:24
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4880
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lili, a virágangyal

Valóban sosem hallottam még errõl a változatról. Ez vajon afféle OVA lehetett, vagy a sorozatnak egy speciálja?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #28
Postázva 2012. 07. 15 16:23:56
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lili, a virágangyal

Filmnek írják, de mivel csak 15 perces, elég érdekes. Viszont szélesvásznú és az elején ott van a Nippon tenger jelenet, szóval ez egy ilyen rövid mozi lehetett, a Candy Candyhez is van pár hasonló, ehhez viszont csak ez az egy készült, szóval több cucc most már nincs a Lilihez, csak a manga, ami viszont nagyon hosszú ahhoz képest, hogy hány részes anime készült belõle.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #29
Postázva 2012. 07. 21 08:25:20
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19833

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Lili, a virágangyal

Én már hallottam errõl a specialról, vagy OVA-ról, vagy mirõl, de sosem néztem még meg. A sorozatnak sem voltam akkora rajongója anno az RTL Klubon, bár végignéztem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #30
Postázva 2012. 08. 18 20:26:36
Avatar



Üzenetek: 4
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.12.11
Ennyi napja tagunk: 4512
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lili, a virágangyal

Sziasztok!
Nem szokásom ilyet írni, de köszönöm szépen, 1000 hálám a Lili a virágangyalért. Már évek óta kerestem (vagyis kerestem volna ha tudtam volna a címetBlink)
Jól fog esni egy kis nosztalgiázás DDD
Még egyszer köszi szépen ^^
U.I: A 13.rész feliratát merre találom? (nincs a videóban)

Szerk: Idõközben megtaláltam a feliratokat, köszönöm a segítséget Smile

Szerkesztette: TheASDGFX - 2012. 08. 19 17:06:39
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #31
Postázva 2012. 08. 18 22:30:19
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5333
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lili, a virágangyal

Bizony jó néha egy kis nosztalgiázás. Smile
Van pár rész, amihez darab feliratot lehet letölteni, a 12-13. rész pedig teljesen feliratos. De mindegyik mellékelt felirat, tehát nincsenek a videóban, így külön kell õket letölteni.
Ha valamelyik részhez tartozik felirat, akkor az adott rész pillanatképe felett ki van írva, hogy "Felirat: magyar". A "magyar" szóra kattintva lehet letölteni a feliratot.
Jó szórakozást a részekhez! Smile
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!