Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 14
Online tagok:
CsabeszSenpai

Regisztrált tagok: 6873
Legújabb tag: ben00

Látogatók ma: 17954
Online látogató: 15
Látogatók a hónapban: 338214
Összes látogatók: 52362988

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 1 szavazat)  
Ikon 
Kaleido Star
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2009. 09. 11 20:51:51
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 

A Kaleido Star projekttel kapcsolatos kérdéseket, egyebeket itt lehet megbeszélni.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2009. 09. 14 15:03:04
Avatar



Üzenetek: 3
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

Nekem ez a kedvenc animém már vagy 4-szer néztem végig! Innen az oldalról majd mikor lehet letölteni mert nem találom a Kaledio Star menüponton belül olyat h letöltés.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2009. 09. 14 16:49:02
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

nandi96 írta:
Nekem ez a kedvenc animém már vagy 4-szer néztem végig! Innen az oldalról majd mikor lehet letölteni mert nem találom a Kaledio Star menüponton belül olyat h letöltés.


Üdv innen is lelehet tölteni, igyekszünk feltenni, vagyis Dumet, mert az a saját Projektje! Aminek az állapotát megtekintheted te is és mindenki a képernyõ felsõ részében a "Projektek" fülre kattintva, ott az áll most: 52/26 azaz a sorozat fele van kész, éppen, irunk minden anime felkerülésérõl, frissitésérõl hírt a fõ oldalra, érdemes figyelni Wink
Szóval amint Dumet elkészûl fellesz töltve.Azért se tudod pl. azt letölteni mert nincs feltöltve jelenleg.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2009. 09. 14 19:40:57
Avatar



Üzenetek: 3
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

Nagyon szépen köszönöm Brolly! Smile Szóval ha fel lesz töltve mind az 52 rész csak akkor fogja majd ide is feltölteni dumet? Mert gondolom az a 26 azt jelenti h annyi van feltöltve mega-ra.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2009. 09. 14 19:46:53
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

nandi96 írta:
Nagyon szépen köszönöm Brolly! Smile Szóval ha fel lesz töltve mind az 52 rész csak akkor fogja majd ide is feltölteni dumet? Mert gondolom az a 26 azt jelenti h annyi van feltöltve mega-ra.
Egyáltalán nem ezt jelenti, mondjuk igazából nem is nagyon értem, hogy mibõl következtetted ezt ki...
Az hogy készültség... mit is jelent? Azt hogy mennyi van kész! A kész fogalma mi is? Ami be van fejezve, készen áll stb. Na ebbõl nem tudom hogyan következik az, hogy fel van töltve.. na mindegy.
Nincs feltöltve még egy sem. Nem tudom milyen részletekben, de fel fog kerülni. De egyébként meg ez nem ide való téma, hanem a Projektek topikba való!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2009. 09. 14 22:05:59
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

A Kaleido Star animével kapcsolatban lehet itt csevegni egymással.

Szerkesztette: Dumet - 2009. 09. 15 16:48:12
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2009. 09. 24 15:22:24
Avatar



Üzenetek: 3
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

Valami hír az animérõl?? Lesz e folytatása? Vagy jön e még ki több OVA is belõle?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2009. 09. 24 18:15:29
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

nandi96 írta:
Valami hír az animérõl?? Lesz e folytatása? Vagy jön e még ki több OVA is belõle?
Nem hiszem, hogy jön ki más belõle, már elég régóta be van fejezve és nem adtak ki belõle semmit. Jelenleg Egy 51 részes sorozat és 3 OVA speciál van hozzá tudomásom szerint. Az elsõ két OVA-t magyarul is leadták, a sorozat 52-ik illetve 53-54. részeként. Ami lement tehát magyarul azt én is elkészítem, egyelõre türelem, éppen azon dolgozok, hogy minél hamarabb felkerülhessen. A harmadik OVA-t nem fordították le, de nem is lényeges rész, mivel nem viszi tovább a történetet, és állítólag olyan csapnivaló CGI-s grafika, hogy sokan nem is veszik figyelembe, hogy van. Ennek ellenére, ha sikerül esetleg beszereznem valahonnan, az is felkerül nyilván japán nyelven.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2009. 10. 18 17:50:09
Avatar



Üzenetek: 7
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

Akármilyen lányosnak néz ki az anime, mindenkinek csak ajánlani tudom! Nekem Fantom a kedvencem xD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2009. 10. 18 20:35:49
Avatar



Üzenetek: 161
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.09.09
Ennyi napja tagunk: 5326
Lakhely: Tiszagyulaháza
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

Egyetértek veled, Trunks. Ezzel az animével mindenkit a képernyõk elé kellene ültetni.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #11
Postázva 2010. 02. 08 08:54:13
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

A tegnapi nap folyamán elkészültem az utolsó résszel is! Bár még az egyik rész elejével fogok bíbelõdni a feltöltés elõtt, de ezzel a projektet lezártnak tekintem. Feltöltés tehát folytatódik keddenként 4 részenként, ahogy eddig is. Véleményeket a munkáról, észrevételeket továbbra is itt várok, ha vannak. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #12
Postázva 2010. 02. 23 13:06:43
Avatar



Üzenetek: 29
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.09.09
Ennyi napja tagunk: 5325

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

A Kaleido Star-nál van egy kis probléma ugyanis a 29. résztõl feltöltött epizódokon a japán hangsávnak csak az elsõ fele hallható és a 12. perc körül már üresjáratban megy

Alapjáraton nem a japán hangsáv hiánya ami zavar hanem ha beletekerek az említett videók második felébe
szétakad az mpc lejátszó

A release készítõje legyenszíves ezt a hibát korrigálni
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #13
Postázva 2010. 02. 23 19:33:53
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

Aham... igen, ezt nem vettem észre, kösz hogy szóltál, sajnos figyelmetlen voltam ezzel kapcsolatban. A hiba okát még ugyan nem nagyon értem, de lényegében arról van szó, hogy a hangsáv második fele ami a vágás után következik, az egy az egyben lemaradt. Amit eddig sikerült kideríteni, hogy a VirtualDubMod a ludas... Mindenesetre már sikerült megcsinálnom a részek javított verzióját, a napokban elkezdem feltölteni mindet.

Mivel túl sokan nem igénylik a második hangsávot, ezért nem raknám fel külön a hangsávokat, hanem újratölteném az egész részeket. Ha esetleg mégis kellenének külön a japán hangsávok valakinek (mert össze tudja rakni a videóval), az mindenképpen jelezze nekem itt vagy PÜ-ben!

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #14
Postázva 2010. 03. 16 21:58:14
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

No hát megnéztem végig. Hát nem is tudom mit mondjak? Spoiler jön, sablonba, de mégis sopiler!!!!!

Spoiler tartalom:


Egy szó mint 100: ESZMÉLETLEN JÓÓÓ VOLT!!! Könnyet kicsaló(párbajok, vallomások stb), nevettetõ(Fantom pervezitása pl.! DDD), izgalmas(fordulatos, találó, meglepõ abszolút!!) Szóval BEST ANIME!!!

Köszönet érte Dumet Smile Várom az OVA-kat!!

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2010. 03. 16 22:07:00
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #15
Postázva 2010. 03. 23 14:30:29
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

Nah felkerült a teljes sorozat most már, köszönöm azoknak, akik az én munkámat választották ismételten. Sajnos ez a release se ment zökkenõmentesen, de köszönöm az eddigi visszajelzéseket ami alapján sikerült javítanom a hibákat. Az utolsó részekkel kapcsolatosan is várom az esetleges észrevételeket, vagy véleményeket. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #16
Postázva 2011. 04. 20 18:50:33
Avatar



Üzenetek: 2
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.03.11
Ennyi napja tagunk: 4786
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

Nekem ez a kedvenc animém és vagy5-zsör megnéztem egymás után(nem túlzok)
Thumbsup zsír ez az animeClap
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #17
Postázva 2012. 08. 14 15:59:25
Avatar



Üzenetek: 37
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 27.09.09
Ennyi napja tagunk: 5318
Lakhely: Somogy megye
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

Sziasztok

Én is letöltöttem mindegyik részt és lenne néhány észrevételem.
Az 52 részt nem nagyon akarja vinni a Dvd lejátszó az fps szám miatt,sõt gépen még a Km player is kiakadt tõle. Esetleg ezt tudnád javítani?
A másik meg az hogy az 53-54. - nél meg túl magas a felbontás és a méretét is lehetne csökkenteni kb olyan 400 mega körülire mert akkor ez is felférne az utolsó lemzre ha valaki kiírná. Ja és ennek a résznek csak monó a Magyar hangsávja.

Szerkesztette: animeboy2 - 2012. 08. 14 16:01:39
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #18
Postázva 2012. 08. 14 18:24:26
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

Az 52. résszel nem sok mindent tudok kezdeni, mert nem én kreáltam ezt az fps számot, hanem a nyersanyagban volt így, szóval ha át is konvertálom, attól még az fps szám nem lesz jobb... Megpróbálok új nyersanyag után nézni, de nem ígérek semmit, mert ebbõl tudtommal csak egyféle release van, ami jó is. De ha mégse, akkor nem kizárt, hogy a többi részt is fel tudom javítani ennek megfelelõen. PC-n VLC Playert ajánlok egyébként, az viszi.

Ami az utolsó dupla részt illeti... nos amikor ez a release készült, még nem figyeltünk oda, hogy asztali kompatibilis legyen, ez az elsõ munkáink egyike volt még. Jogos az észrevétel, majd intézkedek, amint lesz rá idõm. A hangsáv fogalmam sincs, hogy miért maradt monón, bár valószínûleg azért, mert itt más nyersanyagot használtam, mint az elõzõ részeknél. Szóval ezt csak átrakom ál-sztereóba, ennyit tudok tenni. A fájlméret egyébként viszonylag reális, ha javítom is, nem fogom csak azért lerontani, hogy ráférjen lemezre, ez nem az én stílusom, ilyet ne kérjen más se tõlem. Ez egy két rész hosszú epizód, a többi rész is 300-350 mega körül van, vagyis a reális méret durván 700 mega egy ilyen epizód esetében.

Majd szólok, ha megtörténtek a változtatások, de jelenleg más, fontosabb dolgom van, szóval nem ígérem, hogy hipp-hopp meglesz.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2012. 08. 14 18:29:15
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #19
Postázva 2012. 08. 15 10:39:59
Avatar



Üzenetek: 37
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 27.09.09
Ennyi napja tagunk: 5318
Lakhely: Somogy megye
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

Rendben tudok várni. Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #20
Postázva 2012. 12. 25 23:11:19
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Kaleido Star

No, hát ennyit kellett várnod illetve várnia mindenkinek, aki még ezt észrevette, mert a mai nappal felkerült az említett részek javítása! Egészen pontosan tehát mindkét OVA cserélve lett, illetve bónuszként A feltámadt fõnix kapott egy 720p HD videót!

Most pedig jöjjenek a technikai részletek:
- 52. rész, vagyis az OVA1 képkockaszáma megjavítva (hát megszenvedtem mire rájöttem, hogyan kell DDD)
- 53-54. rész, vagyis OVA2 eddigi, vagyis asztali változata optimalizálva asztalira, képméret 720x400-ra állítva, monó hangsáv cserélve sztereóra (nem értem még most se miért monóban raktam rá anno DDD)
- Videók mérete változott, az OVA1 picivel több, az OVA2 asztalija kevesebb lett, de nem sokkal. Ebben a minõségben ettõl kisebb méretet veszélyes állítani, mert az a bitráta csökkentésével érhetõ csak el, ami egyenlõ a minõség csökkenésével, így ezt az elvárást nem sikerült maradéktalanul teljesítenem a minõség megmentésének érdekében, amit fontosabbnak tartok.

Nos ennyi az annyi Kaleido téren, jó szórakozást hozzájuk!

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!