Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 9
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6870
Legújabb tag: reaper_fox

Látogatók ma: 5693
Online látogató: 9
Látogatók a hónapban: 308150
Összes látogatók: 52332924

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Monsuno
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2012. 08. 20 00:50:27
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 829
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5082
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 

Itt lehet beszélgetni a Monsuno címû animérõl.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2012. 08. 20 00:52:28
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 829
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5082
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Monsuno

Ezzel az animével mi a helyzet? Smile Elvileg adják a Nickelodeonon minden nap. Én még nem láttam egy részt se, aki látta írhatna egy véleményt.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2012. 08. 20 12:07:19
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4878
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Monsuno

Eddig nem hallottam róla, de lehet, bele kellene pislantani egy rész erejéig legalább.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2012. 08. 20 12:32:26
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5483
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Monsuno

Az van, hogy veszem a tévébõl a részeket, mert a csapatban csak nekem van rendes Nickelodeonom. Eddig minden rész megvan amit leadtak, ami egyébként 13 rész, ennyit vettek meg eddig mivel még Japánban sem érték el a 26. részt (még csak 18 körül tartanak). Sajnos nincsen megfelelõ videó nyersanyagom a sorozathoz, mert még se DVD-n nem jött ki normálisan, se HDTV-be nincs fent használható verzió. Ha sikerül találnom nyersanyagot, akkor nekikezdek az elkészítésnek, de amíg nincs, addig ennyi.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2012. 08. 20 13:11:28
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 829
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5082
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Monsuno

Rendben, köszi a választ. Nekem speciel megfelelne TV-ripben is, ha nem lesz más megoldás, de várok türelemmel, mert most még úgyse nézném, csak rákérdeztem nehogy feledésbe merüljön Smile.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2012. 08. 20 17:39:56
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5483
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Monsuno

Hát TV-RIP-ben én nem szeretném kiadni... az tudod, hogy nem felelne meg az elveinknek. Amúgy van is egy olasz TV-RIP hozzá, de elég szutyok egy minõségû, és nincs kedvem kétszer dolgozni. Egyelõre várok, a sorozat folytatására úgyis várni kellene még sokat, mert most csak az elsõ 13 részt ismételgetik a japcsi vetítés késése miatt.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2012. 08. 28 18:05:05
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5088

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Monsuno

OFF:
Azt megkérdezhetem, hogy JETIX lesz e a Nickelodeon után, mint korábban?
Mert nekem is ismét Nickelodeon van Disney helyett.

Szerkesztette: Dumet - 2012. 08. 28 19:00:50. Indok: Ne offolj mert kiváglak. Jetix pedig NINCS!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2012. 08. 28 19:00:10
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5483
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Monsuno

OFF:
Már megint hülye vagy? Nem lesz Jetix már soha, mert a köcsög Disney csatorna megvette. Az, hogy a te szolgáltatódnál mi van, azt nem tudom, de nekem például van mindkét csatorna. Egyébként semmi köze nincs egymáshoz a kettõnek, mert más a tulajdonosa. Akadj le végre a Jetixrõl, és felejtsd el. Egyébként meg ez rohadtul nem ebbe a témába tartozik. Mi köze van a Monsunóhoz?


Na én írok viszont Monsunós hírt. Megint újból kezdték adni, de várható volt, mert még mindig nincs újabb 13 rész, amit megvehetnének. El fog tartani így egy darabig, mire leadják, de mindez a japán vetítés késése miatt van.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2012. 08. 28 22:29:39
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Monsuno

Dumet: Japánban idén októberben kezdõdik a Monsuno. Elsõként az USA-ban vetítik le. Idén februárban kezdõdött, júniusban volt a 13. rész, nálunk meg júliusban premierelt, tehát elég friss cuccról van szó. Amcsiban holnapután lesz a 19. rész, mert heti 1-t adnak. A magyar Nickelodeonnak és a Disney-nek nincs logikája a mûsor összeállításában. Nem évadok szerint veszik meg a sorozatokat, hanem megkapnak x részt, amit vagy maratonban, vagy napiban gyors leadnak, aztán hónapokig ismételnek. Pl. az új Pókember sorozatból egyetlen rész ment le kb. 1 hónapja, azóta híre sincs a folytatásnak.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2012. 08. 28 23:23:59
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5483
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Monsuno

Jó, mivel kooprodukciós sorozat, ezért tévedtem. Mindegy, szóval az eredeti sugárzás, akkor amcsi, nem japcsi, nekem mindegy. A lényeg, hogy 13 részt vettek meg és most azt ismétlik, aztán majd gondolom ha meglesz 26-ig akkor megveszik azt és így tovább. A lényeg ugyanaz. Vagyis, hogy így el fog tartani egy darabig, mire a teljes sorozat lemegy. Egyébként annyi igazság van abban amit mondtam, hogy a japcsik miatt csúszott, mivel kooprodukciós sorozat, a japcsik rajzolják. Vagyis a csúszás ott volt. Mindegy.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!