Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 23
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6889
Legújabb tag: mazsiszku

Látogatók ma: 18675
Online látogató: 23
Látogatók a hónapban: 460245
Összes látogatók: 52485021

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 12 szavazatok)  
Ikon 
Dragon Ball
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #761
Postázva 2012. 08. 21 11:53:38
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Én is a promot akartam belinkelni. XD

gyshinobi: miért kéne új release, amikor már végig megvan csinálva több tucat változatban? DDD Ez azért lesz jó, mert végre a tévében lehet nézni a megszokott introval, outroval. Nekem a japánnal soha nem tetszett, nem is néztem meg a részeket, mert nem azzal láttam a tévében, úgy nem volt az igazi. Majd most! DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #762
Postázva 2012. 08. 21 11:58:45
Avatar



Üzenetek: 11
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5338

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Pont elkaptam egy új promót, minjárt rakom fel, régi szinkronos dbz lesz Smile
Szerk:
http://www.youtub...e=youtu.be

Szerkesztette: kill3r21 - 2012. 08. 21 11:59:48
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #763
Postázva 2012. 08. 21 12:36:16
Avatar



Üzenetek: 16
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5337

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Hát nekem a japán introval az eredeti, ízlések és pofonok DDD
A régi az csak nosztalgikus.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #764
Postázva 2012. 08. 21 12:52:25
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Jah, ezzel végleg eldõlt melyik lesz. Na majd lesz tõlünk letölthetõ változatban is promó, ha elkapom õket majd.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #765
Postázva 2012. 08. 21 20:59:08
Avatar



Üzenetek: 11
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5338

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

sorozatjunkyn irják hogy régi szinkron lesz....
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #766
Postázva 2012. 08. 22 00:01:51
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Az különösebben mindegy, hogy hol mit írnak. Írták már az ellenkezõjét is máshol. A promóban hallani a régi szinkront, csak ez számít. Az egyiket sikerült is felkapni, de a másikról folyton lemaradok...

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #767
Postázva 2012. 08. 22 01:22:55
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5089
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

DreamerZ29: Én arra az esetre értettem az új releaset, ha újraszinkronizált verzió lenne, de úgy látszik a régi szinkronnal lesz, aminek nagyon örülök, hiszen így a megszokott hangokkal, pl. Zseniális Teknõst is Kenderesi Tibor hangján élvezhetjük majd Smile.

Amúgy szerintem így is venni fogják Dumeték, hiszen néhány rész hiányzik is, meg talán jobb hangminõséget jelent.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #768
Postázva 2012. 08. 22 13:58:59
Avatar



Üzenetek: 16
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5337

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

A 227-231. és a 263-267. részeknek mindenképp jobb minõsége lesz DDD
Leginkább azt várom, ha leadják addig egyáltalán...
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #769
Postázva 2012. 08. 22 16:28:28
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5089
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Remélem én is, hogy eljutnak odáig, mert, ha befuccsolnak vele, akkor garantált, hogy nem lesz több anime a Viasat 6-on.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #770
Postázva 2012. 08. 28 11:25:28
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Én meg azt remélem, hogy békén hagytok Smile Mit kell izgulni, meg privátokkal bombázni mi lesz szombaton? Meg mondom jó? SEMMI BAZDMEG.........
Lesz valami dragon báál Zéé bigyó oszt mi van? Meg van minden rész kiváló STÚDIÓS MINÕSÉGBEN, kivéve 227-231+rossz minõségû a 263-267 és a 81-90, bár ez útóbbi nem annyira mint a 263-267. Akkor meg mi van? szóljatok, ha 227-231 megy felvesszük és megosztjuk, az meg hogy régi vagy új szinkron legyen az én titkom, tök8 nem? 227-231 legyen szinkronos és csá

2009 május 23. megszereztük hivatalosan is a kibaszott sorozatot kivéve 5 részt ami totál nem szinkronos, ezek után részemrõl le van fosva ez a sorozat, mit kell élvezni? annyi ami jó a dologban, hogy leadják és tv-ben nézhetjük mint 10-16 éve pá. Nosztalgikus, de ezen kívül semmi nincs, a mostani vágatlan nem lesz le cserélve.

Na felejtsetek el, keressétek Dumetet meg Driimzit meg akik illetékesek nekem akkor szóljatok(bár nem kell mert lesem én..), ha 227-231 jön.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #771
Postázva 2012. 08. 28 13:39:53
Avatar



Üzenetek: 31
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 05.03.12
Ennyi napja tagunk: 4434

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Smile Hatalmas meglepetés, de tényleg csak annyi haszna van számunka, hogy meglesz 227-231ig, illetve 263-267 már nem lesz csonka, mert ha jól emlékszem az elõzõ rész tartalmából ismertetõ hiányzik.

De igazából nem is ezért akartam ide írni, hanem mert már le is kaptam a DBZ elsõ 10 részét vágatlanul és meg sem köszöntem még, pedig teljesen le vagyok nyûgözve.
A képminõség is szebb lett, mint az eredeti wmv-s RAW-oknak, élesebb a kép, már amennyire egy több mint 20 éves TV sorozatnál ez lehetséges.
A hang pedig fantasztikus, kristálytiszta. Nem vagyok egy vájt fülû típus, de azért azt észre veszem, hogy ez nem VHS és messzebb megyek, dinamikusabb is mint a japánok által agyonszidott Dragon Box.
Gondolom rengeteg bajod volt a vágással, meg még bõven lesz is, de szép munka, sehol semmi apró csúszás sem, mintha profi stúdióban készült volna.
Ha lenne hivatalos magyar kiadás, biztos vagyok benne, hogy nem lenne ennyire minõségi. (a francia hivatalos DVD-k is ilyenek, hogy vágatlan kép, vágott hanggal és kiegészítõ felirattal)

Szóval, köszönöm szépen!! Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #772
Postázva 2012. 08. 28 18:07:23
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Örülök, hogy tetszik hamarosan jön a folytatás Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #773
Postázva 2012. 09. 01 17:45:56
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4885
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Viasat 6: pontosan kezdve, elõtte felirat, hogy kiskorú nézõkben félelmet kelthet. Ezzel bebiztosították magukat DDD

Az openinget azért lecserélhették volna. Már 15 éve is kínosnak tartottam, dehát ki tudja, hogy megy a licenszvásárlás, és mire terjed ki s mire nem. Jelen esetben úgy tûnik, 100%-ig a régire, mert még a képminõség is ugyanaz.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #774
Postázva 2012. 09. 01 17:47:15
Avatar



Üzenetek: 11
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5338

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

kicsit leépültem hogy a francia verzió megy, dehát mind1 Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #775
Postázva 2012. 09. 01 17:59:37
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4885
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Az opening/endinget leszámítva szinkronügyileg szerintem nincsenek vele súlyos bajok, még 15 év után is nyugodtan mehet a tévében. Csinálnák meg ugyanezt a Sailor Moon-nal, atyaég DDD

Ha már így újra elkezdõdött (reklámblokkal!), azt meg tudná valaki mondani nekem, hogy melyik részben van az "It's over 9000!" néven elhíresült "Messze nyolcezer felett!"?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #776
Postázva 2012. 09. 01 18:18:18
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Most komolyan, mit vártatok? Már lassan 2 hete biztosan lehetett tudni, hogy a régi fog menni. Ergo. ugyanaz a kép, ugyanaz a hang, ugyanaz a minõség, ugyanaz az opening-ending. Akkor meg mire számítottatok? Ugyan már, legalább ti ne viselkedjetek úgy, mint Arnold, vagy az a Facebookos gyerek aki az Animaxnek írogat... Csodák csak az animék világában vannak, a valóságban nem. Egyébként minden teljesen rendben volt, ahogy mondod DBS, kivéve, hogy az endingre rádumáltak szokás szerint, hogy mi következik. Az kissé illúzióromboló volt, de mondjuk aki ismeri a Viasat mûsorait, az számíthatott rá.

Na, mi már nem vagyunk érdekeltek alapvetõen ebben a mesében, persze jó lesz újranézni a tévében, de nem hoz megváltást. A 81. résznél szóljatok, mert abban vannak hiányosságaink 90-ig. Aztán legközelebb 227-tõl 231-ig, végül 263-267 között. Amíg nem az említett részek mennek, számunkra sok haszna nincs a nosztalgiázáson kívül.

DBS: Sailor Moon hasonszõrû leadásának én is örülnék, de nem tartom valószínûnek abból az egyszerû okból kifolyólag, hogy a Viasaton biztosan nem menne, mert lányoknak való. A keresett DBZ részed pedig a 28-as.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2012. 09. 01 18:23:41
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #777
Postázva 2012. 09. 01 18:32:03
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4885
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Köszönöm a választ! Igazság szerint - ha voltak is illúzióim - talán azért gondoltam, hogy legalább az opening vagy az ending lecserélõdik, illetve hogy valamit változtatnak a képen, mert nem volt róla sejtésem, hogy megy a licenszelés. Tehát ha teszem azt megveszik a licenszet, lehetett-e volna olyat, hogy megveszem csak a szinkront, a képet meg Japánból kapom. Ezek szerint nem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #778
Postázva 2012. 09. 01 20:06:27
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Esélytelen volt, mivel a régi vágott szinkront csak utószinkron segítségével lehetett volna ráilleszteni a japán videóra. Ez viszont többe került volna, mintha újraszinkronizálják a sorozatot. Tehát innentõl egyirányú utca.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #779
Postázva 2012. 09. 02 02:08:13
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Csak én örülök annak, hogy a régi pompájában adják a sorozatot? Smile Akkora retro-feelinget adott a magyar opening, hogy végig mosolyra állt a szám. Mintha visszakaptam volna a gyerekkorom azon részét, amit a DBZ beszüntetésével elvettek. Olyan volt, mintha visszautaztam volna az idõben. Így a legjobb a sorozat!
Tény és való, hogy a neten sokkal szebb minõségben érhetõ el, de az életlenség, a fakó színvilág, a karcok még jobban ráerõsítettek a nosztalgiahangulatra.
A neten meg fent van japánul, vágatlanul. Sõt, igazából csak úgy van fent. A DH-t leszámítva. De itt sincs végig elkészítve, úgyhogy várom a fejleményeket a sorozat nézettségével kapcsolatban, és remélem eljutnak a tévében le nem adott részekig is.

Szerkesztette: - 2012. 09. 02 02:09:16
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #780
Postázva 2012. 09. 02 02:57:53
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Én talán csak azért nem érzem ezt DreamerZ, mert részt vettem abban a bizonyos gyûjtésbe, amibe a többiekkel együtt mindent beleadtunk akkor. Nekünk a gyûjtés során volt meg ez az élmény, amit te átéltél most, habár több is volt annál. Talán ezért nem lelkesedek én se annyira, mint kéne, pedig igazad van, megérdemelné, hogy lelkes legyek, hiszen végtére is történelmi pillanat ez. De a mi számunkra sokkal történelmibb pillanat volt meg, amit valószínûleg soha semmi se tud már felülmúlni. Remélem megérted. Smile

De lelkesedjünk kicsit... én most azért lelkesedek, hogy azok a bizonyos részek is lemenjenek, hogy végre teljes legyen a sorozat. Csak sajnos az még elég messze van... Remélem én is, hogy elég nézett lesz, hogy végül odajussunk.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!