Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 10
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6889
Legújabb tag: mazsiszku

Látogatók ma: 19298
Online látogató: 10
Látogatók a hónapban: 460868
Összes látogatók: 52485642

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 1 szavazat)  
Ikon 
Beyblade
Fentre Üzenet nyomtatása #61
Postázva 2012. 12. 06 17:32:32
Avatar



Üzenetek: 37
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 27.09.09
Ennyi napja tagunk: 5324
Lakhely: Somogy megye
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Beyblade

Ez jó hír. köszi a választ. Smile
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #62
Postázva 2013. 02. 08 06:35:34
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Beyblade

A BeyWheelz 5-13. részeinek szinkronja megvan? Végignéztem mind a tizenhárom részt, de kb. a tizenegyediktõl óriási baromság lett az egész, amin jól felhúztam az agyam. Szóval nálam biztos nem olyan darab, amit megtartanék, de mielõtt letörölném, inkább biztosra megyek és megkérdezem, hátha nektek és másoknak jól jön. Persze csak akkor, ha anno nem rögzítettétek.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #63
Postázva 2013. 02. 08 06:38:17
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Beyblade

Megvan az RTL Playerrõl rögzítettük a szinkront illetve a Metál õrületet is mentegetem folyamatosan, szóval megvannak, köszi. Smile Csak MadTyson megint eltûnt és nem tudni, mikor fogja befejezni a sorozatot, ha befejezi egyáltalán, szóval egyelõre mi se tudunk többet.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #64
Postázva 2013. 02. 08 06:42:59
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Beyblade

Jól van. Én is az RTL Mostról mentettem le, és tegnap - két hónap szünet után - úgy döntöttem, hogy befejezem. Mondjuk azon túl, hogy a történetszálon és a dialógusok minõségén a fejem fogtam, az sem volt túl szerencsés, hogy a láthatóan 16:9 képarányra tervezett sorozatot 4:3-sra csonkolták le. Néha egy-két beszélõ szereplõ lelógott.
A Metál õrületet meg pár perc után kinyomtam, halálra untatott. Nem nekem valók ezek, na DDD Szerencsére van SpongyaBob DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #65
Postázva 2013. 04. 17 12:44:19
Avatar



Üzenetek: 22
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.10.09
Ennyi napja tagunk: 5301
Lakhely: Kame House
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Beyblade

Állítólag megy a KidsCo-n a Beyblade V-Force,a Beyblade 2.sorozata.Ez még nem ment le magyarul.Akinek van ilyen csatija az erõsítse már meg,hogy igaz-e.Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #66
Postázva 2013. 04. 22 14:41:41
Avatar



Üzenetek: 37
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 27.09.09
Ennyi napja tagunk: 5324
Lakhely: Somogy megye
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Beyblade

Sziasztok

Hát sajnos nicsen ilyen csatornám de a weboldalukon az van kiírva hogy beyblade Vforce. Tehát tényleg fut már a második évada.
http://www.kidsco...w/beyblade

Meg videót is találtam a reklámból ,igaz nem magyarul.
http://www.youtub...mNK5HRDnKw

Sõt valaki beleírta wikipédiába is,biztos nem alaptalanul.
http://hu.wikiped...i/Beyblade

De azért tényleg valaki megerõsíthetné és ha lehetõsége van rá csak vegye fel hogy meglegyenek a szinkronok,nem muszály elkészíteni is. Smile

Szerkesztette: animeboy2 - 2013. 04. 22 14:51:02
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #67
Postázva 2013. 04. 22 16:11:55
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Beyblade

Sajnos nekem sincs ilyen csatornám, úgyhogy sok mindent nem tehetek. Ahogy nézem a Hominál is csak a legmagasabb csomagba van benne, gondolom a többi szolgáltatónál is hasonló a helyzet, ha egyáltalán benne van. Egyébként a magyar mûsorújságok nem erõsítik meg a hírt, mert simán Beyblade néven fut, szóval kitudja.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #68
Postázva 2013. 04. 24 08:31:08
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Beyblade

Én is csak a T-Home-nál tudtam volna elõfizetni erre a csatornára. Akkor még a gyerekcsomagból volt elérhetõ, ami plusz 650 vagy 990 ft, nem tudom. Szemeztem 1-2 sorozatukkal, de azokat már nem adják. Az egyik 40 részes volt, amit 1,5-2 évig mindennap adtak. Szóval jó sokszor ismételnek. Kicsi a lefedettségük, kevés mûsort adnak. A T-Home-n kívül kisebb szolgáltatóknál jobb eséllyel elérhetõ. Hello HD-nál bent van az alapcsomagban.
Amíg nem változik a lefedettségük, max. abban lehet reménykedni, hogy más csatornán is felbukkan a sorozat.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #69
Postázva 2013. 05. 09 12:52:13
Avatar



Üzenetek: 37
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 27.09.09
Ennyi napja tagunk: 5324
Lakhely: Somogy megye
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Beyblade

Én még megtaláltam a Btel-nél is ugyanígy hogy külön elõ lehet ilyen mese csomagra fizetni. Nekem ennél van a netem de tv-m nincsen.
Mondjuk valahol máshol biztosan felbukkan egyszer,meg nem egy olyan nagy anime tudom de ha már megnéztem magyarul az elsõ évadot,jó lenne a másodikat is.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!