Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 18
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6873
Legújabb tag: ben00

Látogatók ma: 19464
Online látogató: 18
Látogatók a hónapban: 339724
Összes látogatók: 52364498

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 6 szavazatok)  
Ikon 
Sailor Moon - Varázslatos álmok
Fentre Üzenet nyomtatása #281
Postázva 2012. 06. 21 14:02:52
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4879
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Szerintem az egyik oka éppen az volt, hogy férfit csináltak belõlük civilben (és nem férfinak öltözött nõt), mert ezt a 28 részt azzal akarták kitölteni, hogy
Spoiler tartalom:
Valóban az eltérõ közönség is lehetett az oka több módosításnak, de ezúttal túllõttek a célon. Nemhiába produkálta a legkisebb nézettséget az ötödik évad.

22:54

Franc, látom, megint spoilereztem múltkor, pedig nem akartam Smile

Mindegy is. Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy ki látta ezt:

http://www.youtub...LvvVELBkk8

Szerintem nagyon jól eltalálták a hangját, valahol félúton van az eredeti magyar Molnár Ilona és az eredeti japán Kae Araki között.

Szerkesztette: Niki - 2012. 06. 18 11:33:25
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #282
Postázva 2012. 06. 21 16:22:14
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 829
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5083
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Ez Kiss Bernadett, "igazi" szinkronokban is szokott lenni, pl. Soul Eaterben Angela, Inazuma Elevenben Yuka Smile.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #283
Postázva 2012. 06. 21 17:02:48
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4879
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Bizony ám. Tegnap épp ment a Született feleségek a tévében, mikor kerestük, és kiderült, hogy még abban is szerepelt Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #284
Postázva 2012. 06. 21 19:58:34
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 829
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5083
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Kíváncsi leszek hány "igazi" szinkronszínész fog játszani a filmben, Kiss Berni mellett még, aki biztos az Szabó Luca Smile, a többirõl még nincs infó. Amúgy remélem a többi szereplõt és szinkronhangot is bemutatják majd, mint most Chibiusát.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #285
Postázva 2012. 06. 21 20:22:51
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Lucát már nagyon várom Tongue

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #286
Postázva 2012. 06. 21 20:32:57
Avatar



Üzenetek: 29
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 11.06.11
Ennyi napja tagunk: 4696
Lakhely: Baka
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

jaj de várom má a egészet igen kiváncsi vagyok rá

Crazy
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #287
Postázva 2012. 07. 06 16:59:37
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4879
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Ma jelentették be: reboot-ot kap a Sailor Moon 2013-ban.

http://www.animen...ummer-2013

Azt is tudni lehet, hogy ez lesz az új opening:

http://www.youtub...ientbo1VJc

Szerkesztette: DBS87 - 2012. 07. 06 17:06:18
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #288
Postázva 2012. 07. 06 19:21:36
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Na ez érdekesen hangzik, csak kár, hogy az Animax elzárkózik a SM-tól... De talán hátha csoda történik.

A zene meg odabasz... imádom az ilyen cuki csaj csapatokat DDD

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #289
Postázva 2012. 07. 08 12:19:56
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4879
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Lezárult a harmadik történetszál (köszönet érte), és mivel a hozzá kapcsolódó hírnél már a 4. évadot pedzgettük, ezért inkább áthoztam ide, ahová való a téma.

Én anno kísérletezgettem ennek az évadnak a megszerkesztésével, ugyanis ez az, amelyik az egyetlen közkézen forgó Setike-féle rip-ben a legbotrányosabb minõségben van meg. És ez kicsiben elmosódott paca, nagyban pedig pixelháború, úgyhogy gondoltam, ráoktrojálok valami DVD-minõségû képet, aztán úgy nézzük újra az asszonnyal. Hehe, persze. Sajnos több részbõl is kivágtak képkockákat, nem sokat, de ahhoz eleget, hogy a hang véletlenül se passzoljon. Ráadásul tök indokolatlanul, ki tudja, mi vitte rá õket erre. Annyi bizonyos, hogy állítólag ezt az évadot a 149. részig kiadták a franciák, úgyhogy léteznie kell belõle olyan ripnek is, ami passzol a szinkronhoz.

Sikerült a zenékkel is variálni, de ez szerencsére csak a 159. részben zavaró, ahonnan kivágták a "Watashitachi Ni Naritakute" másfél perces instrumentális verzióját, helyette meg csak csönd van.

Ami még felmerült bennem kérdésként, az az, hogy ennek az évadnak bizony vannak speciális epizódjai, amiket magyarul nem adtak le. A 131. rész után közvetlenül azonban ez a három egyszerre került adásba. Vajon lesz belõle Niki-féle fansub-verzió, ami kijön, szépen sorrendben, az epizódokkal együtt? Nem beszélve a 20 perces másik speciálról, az "Ami elsõ szerelmérõl". A sztorihoz nem tesznek hozzá sokat, de a manga különkiadásainak alapján készültek, ezért elég viccesek.

A magam részérõl egyébként nem kedvelem túlzottan ezt az évadot. Cselekmény az nulla, nyomokban felfedezhetõ ugyan a 150. rész környékén, meg persze az utolsó részekben, és hát valami izgalom van ott is, amikor a holdharcosok megkapják az új képességeiket. De összességében kábé annyiról szól az egész, hogy a lányok találkoznak szép álmokkal bíró emberekkel, akiket megtámad az ellenség, de õk jól megmentik õt - miközben kimondva-kimondatlanul már az elejétõl fogva tudjuk, hogy kinél is kell igazából keresniük a cirkuszosoknak. Japánban is visszaesett a nézettség állítólag, és a Stars sem tudta már annyira helyrehozni.

Szerkesztette: DBS87 - 2012. 07. 08 12:23:06
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #290
Postázva 2012. 07. 08 13:48:28
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Sejtem mely speciálokra gondolsz, bár azokról úgy tudtam eddig, hogy a filmekhez jöttek ki, bár lehet, hogy nem mindegyik, azt nem tudom. Minden le lesz fordítva idõvel, speciálok is, már ha a kedves NovaVoice csapata nem határoz úgy, hogy leszinkronizálja azokat is az elsõ filmet követõen, mert akkor kár lenne veszõdnünk vele. De ha nem, akkor természetesen tervbe van, igazából próbafordítás van is már valamelyikhez. Ami bizonyos, hogy semmiképp nem a 4. évaddal együtt kerül megosztásra. Minden feliratos dolog, ami a Sailor Moonhoz kapcsolódik, csak a 4. évad után várható, akár beilleszthetõ a történetbe, akár nem. Már a Dragon Ball sorozatoknál se szerettem, amikor valaki megpróbálta beillesztgetni a filmeket vagy a speciálokat a sorozatba. Hivatalosan nem a sorozat részeként tekinthetõek, fõleg, hogy még leszinkronizálva sincsenek. Ugyanilyen ez is. Szóval ez van, tartsuk be a szabályokat.

159. rész... ezt feljegyeztem, akkor itt megint hangoskodhatok, mint anno, bár nem nagy baj. Annak már kevésbé örülök, hogy apró vágások lesznek... Még ha pár másodperces vágások, mondjuk 2 másodperc felettiek, azt könnyû kiszúrni, de ha már 1 másodperc vagy az alá megy egy vágás hossza, azt nagyon nehéz kiszúrni. Remélem ilyesmi nem lesz, mert a 3. évad vége felé volt ilyesmi, és nagyon nem komáltam.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #291
Postázva 2012. 07. 08 15:32:43
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4879
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

A SuperS-évad abból a szempontból érdekes, hogy van 3 speciál, ami a sorozattal egy idõben ment le a tévében, a 131. és 132. rész között, emellett van egy SuperS-film, és van egy SuperS-film elõtti húszperces speciál is. Azért is tettem fel a kérdést, mert az a hármas speciál tulajdonképpen a sorozat részét képezi, azaz nem a filmekhez köthetõ. Ami valóban ráér, tekintve a NovaVoice-projektet Smile

A másik kérdés az lenne: létezik vajon a 144. részhez szinkron? Eddig nem igazán hallottam róla.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #292
Postázva 2012. 07. 08 16:58:34
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19832

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Barbara írta:
Hát igen el tudom képzelni, hogy mennyire nem tetszett neki hogy elferdítették a történetet, na meg a szereplõket. Csak azt nem értem, hogy hogyan is gondolták hogy civilben férfiak, harcosként nõk, ezek szerint nem nagyon tartották szem elõtt hogy gyerekeknek íródott a mese, még akkor is ha egy kicsit az idõsebbeknek. Így nagyon én se tudom hová tenni
Spoiler tartalom:


Igazából éppen a gyerekek miatt gondolta a Toei, hogy Fighter, Healer, és Maker civilben fiúk lesznek. A Japánok nem gondolták, hogy 13-14 év felettiek is nézni fogják.

Spoiler tartalom:

Szerkesztette: - 2012. 07. 08 17:49:06
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #293
Postázva 2012. 07. 08 23:29:58
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4879
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Seti, te nem az a Setike vagy, akinek anno az elsõ Sailor Moon release-t köszönhettük?
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #294
Postázva 2012. 07. 08 23:55:48
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19832

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

DBS87 írta:
Seti, te nem az a Setike vagy, akinek anno az elsõ Sailor Moon release-t köszönhettük?


Most nem tudom szégyelljem-e, vagy büszke legyek rá, de én! xD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #295
Postázva 2012. 07. 09 18:51:52
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4879
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Azt hiszem, inkább büszkének kellene lenned - mert Dumet személyében most elõször akad kihívód, ami az SM-release-t illeti DDD
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #296
Postázva 2012. 07. 09 19:11:03
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19832

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

DBS87 írta:
Azt hiszem, inkább büszkének kellene lenned - mert Dumet személyében most elõször akad kihívód, ami az SM-release-t illeti DDD


Nem hiszem, hogy vetélytárs lennék Dumet-nek ilyen téren. DDD Érdekes, hogy te így látod. xD
Fõleg mivel én már nagyon, naaagyon régen felhagytam az oldalammal sajnos. ^^"
A legtöbb SM rész szerintem azóta már törlõdött is.^^"
Talán egyszer rendbe szedem, ha lesz idõm, és türelmem.
Az oldal látogatói miatt mindenképpen, hiszen köszönettel tartozom nekik. ^_____^
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #297
Postázva 2012. 07. 09 19:13:52
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Tiszteletem, Setike. DDD Ugyan az én pályafutásom koránt sem nyúlik vissza olyan régre, és amikor elkezdtem foglalkozni bármivel is, akkor mindenhol a te részeid keringtek, különösen örömteli, hogy köszönthetlek köreinkben. Smile

Nem nevezném magamat kihívónak, mert tök más az amit én csinálok, és én is köszönhetem valakinek ezt, mert egy grammnyi saját felvételem nem volt, mindet kaptam egy Setikéhez hasonló igazán elõzékeny rajongótól. Az, hogy releaserként ezt a munkát elvállaltam, csak a küldetésem részét képezi, hiszen megannyi más sorozatot is elkészítettem már és fogok is a jövõben. Úgyhogy nem török babérokra DBS, meg hát mindannyian tudjuk, hogy az elsõ nem feltétlenül azért elsõ mert elsõ akar lenni DDD Esetemben talán máshogy van, mert mi az oldallal együtt vágyunk az elsõségre, ami már nem lehet a miénk, mert az elsõ már megvolt. De új elsõk még lehetünk, és leszünk is DDD

Lényeg, a lényeg, hogy örülök, hogy olyan tagokkal bõvülünk, mint Setike is, mert ez talán azt jelzi, hogy itthoni viszonylatban a Sailor Moon és más retrós animék körében érdeklõdõk egyre inkább számolnak velünk, ami hát természetesen nagy örömmel tölt el minket, fõleg a saját animés közösségünk létrehozásának tekintetében. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2012. 07. 09 19:15:22
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #298
Postázva 2012. 07. 09 19:32:01
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19832

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Dumet írta:
Tiszteletem, Setike. DDD Ugyan az én pályafutásom koránt sem nyúlik vissza olyan régre, és amikor elkezdtem foglalkozni bármivel is, akkor mindenhol a te részeid keringtek, különösen örömteli, hogy köszönthetlek köreinkben. Smile

Nem nevezném magamat kihívónak, mert tök más az amit én csinálok, és én is köszönhetem valakinek ezt, mert egy grammnyi saját felvételem nem volt, mindet kaptam egy Setikéhez hasonló igazán elõzékeny rajongótól. Az, hogy releaserként ezt a munkát elvállaltam, csak a küldetésem részét képezi, hiszen megannyi más sorozatot is elkészítettem már és fogok is a jövõben. Úgyhogy nem török babérokra DBS, meg hát mindannyian tudjuk, hogy az elsõ nem feltétlenül azért elsõ mert elsõ akar lenni DDD Esetemben talán máshogy van, mert mi az oldallal együtt vágyunk az elsõségre, ami már nem lehet a miénk, mert az elsõ már megvolt. De új elsõk még lehetünk, és leszünk is DDD

Lényeg, a lényeg, hogy örülök, hogy olyan tagokkal bõvülünk, mint Setike is, mert ez talán azt jelzi, hogy itthoni viszonylatban a Sailor Moon és más retrós animék körében érdeklõdõk egyre inkább számolnak velünk, ami hát természetesen nagy örömmel tölt el minket, fõleg a saját animés közösségünk létrehozásának tekintetében. Smile


Dumet: Nagyon szépen köszönöm! Én örülök, hogy itt lehetek veletek. ^___^
Boldog vagyok, hogy van egy olyan oldal, ami felkarolja a régi animéket, és vannak olyan emberek, akik ennyit dolgoznak értünk, hogy láthassuk újra kedvenceinket!
Úgy gondolom, hogy ez az oldal sok szempontból az elsõ!
Én már most nagyon szeretem. ^___^
A mi oldalunk felett, már rég eljárt az idõ.

Szerkesztette: - 2012. 07. 09 19:36:44
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #299
Postázva 2012. 07. 10 17:26:23
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4879
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Minden történelmet ír: a régi Setike-oldal akkor, a DH most, és ki tudja, mit hoz még a jövõ. De annyi biztos, hogy ha nem lett volna az az oldal, engem se érdekelne most annyira a Moon, mint amennyire érdekel. Ennek a hatására fordítottam le a komplett mangát is DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #300
Postázva 2012. 07. 16 13:23:52
Avatar



Üzenetek: 29
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 11.06.11
Ennyi napja tagunk: 4696
Lakhely: Baka
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Sailor Moon French/francais opening Season 4 Super S
http://www.youtub...ature=plcp

Crazy
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!