Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 16
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6889
Legújabb tag: mazsiszku

Látogatók ma: 10642
Online látogató: 16
Látogatók a hónapban: 452212
Összes látogatók: 52476986

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Ghost Hound
Fentre Üzenet nyomtatása #21
Postázva 2010. 11. 25 01:15:11
Avatar



Üzenetek: 191
Megköszönve: 2 ideje 2 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5337
Lakhely: Budapest

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Dumet, kövezz meg érte, de én százezer százalékig biztos vagyok benne, hogy Ogami Makoto magyar hangja nem Magyar Bálint... kizártnak tartom.
Viszont azt aláírom, hogy a hang tökéletesen illik a karakterhez!
Azért mondom, hogy szerintem nem Magyar Bálintról van szó, mert Õ az egyik olyan szinkronhang, akit tízmilliárd-végtelen-százezer (xD) közül is felismernék, és ez a karakter (szerintem) nem lehet Õ.
Spoiler tartalom:

Az animét pedig mindenkinek csak ajánlani tudom!
Elgondolkodtató, izgalmas (ill. szerintem félelmetes is), és apránként derülnek ki a dolgok. Többet nem is mondok, beszéljen helyettem a cím, több poént nem lövök le. Tongue

Szerkesztette: Vegetagirl - 2010. 11. 26 00:00:53
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #22
Postázva 2010. 12. 06 16:24:57
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5337
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

A Ghost Houndban fel tûnt egy új karakter nektek nem tûnt fel hogy kiköpõt Ishida a Bleach böl szerintem nagyon hasonlít mondjuk mikor szar napja van

Spoiler tartalom:

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.

Szerkesztette: izzy - 2010. 12. 06 16:27:11
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #23
Postázva 2010. 12. 06 19:27:55
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Nos, akkor elmondom az érveimet, hogy szerintem miért õ, legalábbis én rá gondolok, de persze nem biztos. Ugyan tudom, hogy a Bleachbõl ismert lehet a hangja, de én más animékben is (amiket te nem láttál még) hallottam már a hangját (Kaleido Star-Fantom, Kilari-Hiroto, InuYasha-Suikotsu, Conan-néhány epizódszerep), ezek közül két animében kétszer 50 részen át, ami ugyebár 100 rész. Szóval 100 rész után (és mindegyikben szerepelt!) csak felismerem Magyar Bálint hangját, és elmondhatom neked, hogy a Kilariban is teljesen más hangszínben beszélt, a Kaleidóban is, és a Bleachben is. Szóval én még mindig azt mondom, hogy õ Makoto hangja, nem csupán a Bleaches szerepe alapján. Persze ha tudsz hivatalos infót, vagy valaki más, akkor várom, hogy megosszad ill. megosszátok. Amíg ez nem történik meg, addig viszont nem fogom átírni, csak ha van esetleg konkrét javaslat, hogy kire írjam át, és ez elfogadható persze.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #24
Postázva 2010. 12. 10 19:54:05
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5337
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

helloka ha így nagyban van szó Magyar Bálintról, akkor tudtok nekem valami infót mondani hol melózik hol elérhetõ. igazából csak akkor lenne lényeges ha a Madách színházban ténykedne valamit mert régebben ott volt szereplõ és ha mostanában is fel tûnik ara fele akkor esetleg meg kérdezem azaz ismerem az egyik ruhatárost és meg kérem hogy ha lása vagy valami mert van elég nagy mozgás tere akkor kérdezze meg errõl. persze ha el nem fellejti

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #25
Postázva 2010. 12. 10 20:38:47
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Spoiler tartalom:

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #26
Postázva 2011. 02. 15 12:16:56
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 12
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.01.10
Ennyi napja tagunk: 5226
Lakhely: Budapest
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Dumet, nem akarlak elkeseríteni, de Ogami Makoto magyar hangja Halasi Dániel (legismertebb szinkron szerepe talán Bud Bundy az Egy rém rendes családból) és ez 100%Smile Amúgy ma beszéltem a Mirax kiadóval, egész segítõkészek voltak. Annyit mondtak, hogy tavasszal jön az utolsó DVD és sajnálják, hogy nem egyszerre adták ki.

Ha meg akarjuk vívni az eget, az Úristent kell célba vennünk. - Eugéne, Balzac - Goriot apó
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #27
Postázva 2011. 02. 15 12:39:58
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Kösz az infót, én csak a hangszín alapján tippeltem, és mivel nem ismertem Halasi Dani mostani hangját (csak a Sailor Moonból még gyerekként), ezért nyilván nem tudhattam, infót meg nem találtam sehol. Egyébként már javítottam pár nappal ezelõtt, mert megtaláltam egy hozzászólásodat az egyik blogon ahol leírtad a magyar hangokat DDD
Úgyhogy VG-nek volt igaza, a harc lezárult. A tavaszi megjelenésnek meg örülök, ha tényleg akkor megjelenik, akkor végre teljes lesz a sorozat. Amúgy örülnék, ha legalább az utolsó lemezre raknának egy szinkronhang listát legalább a feliratba, bár erre kevés esélyt látok.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #28
Postázva 2011. 02. 15 16:31:40
Avatar



Üzenetek: 178
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 26.10.09
Ennyi napja tagunk: 5295
Lakhely: Gyõrújbarát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Már várom a DVD megjelenését, nekem nagyon megtetszett ez az anime DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #29
Postázva 2011. 02. 15 23:24:51
Avatar



Üzenetek: 191
Megköszönve: 2 ideje 2 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5337
Lakhely: Budapest

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Júj, de durva, hogy pont a mai napon éreztem úgy, hogy nem bírok tovább várni... :S
Megnéztem felirattal a 17. és 18. részt... ezzel kapcsolatban csak két dolgot jegyeznék meg, amivel még nem spoiler-ezem:
1.: Most már bármi történjék, valahogy kibírom tavaszig, a DVD-megjelenésig... nagyon nehéz lesz, de valahogy kibírom! (Ez az elsõ ilyen eset, hogy nem sikerült kivárnom egy anime szinkront... talán ez is példázhatja, hogy mennyire jó ez az anime!)
2.: Már most mondom Nektek akik szeretitek, hogy már most kapaszkodjatok... de komolyan!! Ami ezalatt a két epizód alatt történt... fuhh...
Szerk.: Örülök, hogy tisztázódni látszik Makoto magyar hangjának kérdése!
És még jobban örülök annak, hogy sikerült felismernem azt, hogy nem Magyar Bálint adja a hangját...

dragonhall.bplaced.net/images/TheGrenma_userbar.png

Szerkesztette: Vegetagirl - 2011. 02. 15 23:28:11
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #30
Postázva 2011. 02. 20 16:19:01
Avatar



Üzenetek: 178
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 26.10.09
Ennyi napja tagunk: 5295
Lakhely: Gyõrújbarát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Én megpróbálom kivárni, a Bleachnél ez sajnos nem sikerül és elég gyorsan eljutottam a 300. részig. >,<
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #31
Postázva 2011. 02. 20 22:15:29
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Pedig türelem, rózsát terem... Smile
Én úgy vagyok ezzel, hogy alapvetõen nem attól lesz valaki igazán nagy fan vagy rajongó, hogy megnézi bármelyik animét feliratosan mert mondjuk nem bírja kivárni a magyar szinkront, hanem az aki tud annyi önmérsékletet tanúsítani, hogy ellenálljon a kísértésnek... Ez persze szigorúan saját véleményem, valószínûleg alig van pár ember, aki így gondolja. De nekem pl. annyira fontos, hogy magyar szinkronnal lássam a kedvenc animéimet, hogy nem esek kísértésbe. Szerintem ez pedig nem jelenti azt, hogy nem is vagyok igazán nagy fan, mert ellenállni sokkal nehezebb.

Egyébként nekem koránt sincs a kedvenceim között ez az anime (nem is igen lesz), de nagyon tetszik és várom a folytatást. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2011. 02. 20 22:18:07
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #32
Postázva 2011. 02. 20 23:03:57
Avatar



Üzenetek: 191
Megköszönve: 2 ideje 2 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5337
Lakhely: Budapest

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Én részben osztom a véleményed, Dumet, és írtam is, hogy ez volt az elsõ ilyen eset nálam...
Viszont nem néztem végig, csak a két soron következõ epizódot, és tulajdonképpen nem is maga az anime folytatása miatt, hanem mert (ez most lehet, hogy hülyén fog hangzani) jelenleg a saját életemben is elõfordultak velem hasonló helyzetek, ami miatt a történet megismerése vált igen fontossá.
De most már ha beledöglök, akkor is kivárom a szinkront...

dragonhall.bplaced.net/images/TheGrenma_userbar.png
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #33
Postázva 2011. 07. 18 16:42:36
Avatar



Üzenetek: 178
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 26.10.09
Ennyi napja tagunk: 5295
Lakhely: Gyõrújbarát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Én azért nem tudtam várni a Bleach-csel mert tudtam, hogy most úgyis filler évad lesz ami annyira nem érdekelt fõleg, hogy csak heti 2 rész és azt ki is hagytam amikor feliratosan kezdtem nézni, úgyhogy lesz még kis újdonság, ha majd jön a szinkron.

06:43

Nincs valami hír a DVD-rõl? :S
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #34
Postázva 2011. 07. 18 17:48:30
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Még mindig semmi.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!